Wings of freedom

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wings of freedom – Coralove

Lubisz biżuterię, która ma coś w sobie, wyróżnia się spomiędzy innych prostych świecidełek? Sprawdź ofertę biżuterii motyle, z naszego sklepu internetowego. Posiadamy biżuterię motylki w postaci: kolczyków, bransoletek, chokerów, naszyjników i pierścionków. Nasza biżuteria z motylem fantastycznie prezentuje się jako pojedyncze elementy, ale i jako cały wyjątkowy zestaw. Odwiedź stronę naszego internetowego salonu jubilerskiego i zapoznaj się z wszystkimi produktami kolekcji biżuterii z motylem oraz innych zjawiskowych produktów. 

Co symbolizuje biżuteria z motylami?

Motyle pojawiają się na świecie w procesie przepoczwarzania się z gąsienicy. Jest to metamorfoza, która sprawia, że z brzydkiej, wręcz odpychającej larwy powstaje barwny i wyjątkowy owad, który to przepięknie wyróżnia się na tle innych zwierząt.

Proces przepoczwarzania się ma także symboliczne znaczenie wewnętrznej przemiany lub odrodzenia się na nowo. Ktoś kto decyduje się na biżuterię z motylem, nie zawsze wybiera ją wyłącznie ze względu na jej szczególny wygląd, ale i na jej niezwykłą symbolikę. 

Chrześcijanie wierzą także, że motyl, jak i sama biżuteria z motylem symbolizować może Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, co po raz kolejny udowadnia, iż motyl to symbol odrodzenia. Natomiast inaczej ma się sprawa, w przypadku katolików, dla których biżuteria z motylem symbolizować będzie duszę osoby zmarłej. 

Ze względu również na to, iż kobieta uważana jest za zmienną, iż potrafi dostosować się do każdej sytuacji oraz, iż w jej życiu bywają momenty, które wywracają wszystko do góry nogami, biżuteria motylki może być fantastycznym symbolem przejścia z jednego etapu w drugi, zamknięcia jakiegoś rozdziału i rozpoczęcia zupełnie nowej drogi lub historii. 

Tak naprawdę, niezależnie od tego w co wierzymy i jakie zasady wyznajemy, dla każdego z nas biżuteria motylki może symbolizować i znaczyć zupełnie coś innego. Dla niektórych biżuteria z elementem motyla będzie amuletem na szczęście, a dla niektórych wyjątkowym i najważniejszym prezentem od bliskiej osoby. 

Biżuteria z motylami – biżuteria dla odważnych i niezależnych kobiet.

W związku z tym, iż biżuteria motyle może symbolizować odrodzenie się oraz transformację, będzie to biżuteria idealna dla odważnych i niezależnych kobiet, które w codziennym życiu nie obawiają się podejmować śmiałych i odważnych decyzji. Biżuteria z motylami może być elementem codziennej walki o lepsze jutro, może być także impulsem do rozpoczęcia metamorfozy potrzebnej do odzyskania wewnętrznej równowagi. 

Wybierz wyjątkową biżuterię motylki i sprawdź jak ogromna drzemie w niej moc i siła, jak szczególnym elementem garderoby może stać się właśnie dla Ciebie! Zafunduj sobie zjawiskowy choker opalizujący z kolekcji biżuterii z motylem i już zawsze miej przy sobie swój osobisty amulet przynoszący Ci szczęście oraz pchający Cię do przodu, dający motywację do zmian i przeistoczenia się w silną i niezależną kobietę. 

Biżuteria z motylem – biżuteria idealna do każdej stylizacji. 

Nasza niecodzienna biżuteria zaprojektowana została w taki sposób, aby w zestawieniu z poszczególnymi stylizacjami zawsze wpasowywała się w każdy styl i gust jej użytkowniczki. Dzięki połączeniu wysokiej jakości stali chirurgicznej 316L w kolorze złota wraz z opalizującym kryształkiem, który mieni się na wszystkie kolory tęczy, będzie to biżuteria, która nada się doskonale jako centralny element klasycznej stylizacji oraz jako idealne dopełnienie każdego awangardowego rozwiązania. Zastosowana stal chirurgiczna 316L to najwyższej jakości materiał, który do złudzenia przypomina prawdziwe złoto, dzięki czemu nasza biżuteria Wings of Freedom charakteryzuje się niezwykłą elegancją i szykiem. Opalizujący kryształek, mieniący się wszelkimi kolorami sprawia, że biżuteria motyle pasować będzie do każdego naszego wydania, zarówno na wyjścia typowo służbowe, jak i na wyjścia z przyjaciółmi lub niezobowiązujący wypad na weekend z rodziną. 

Posiadasz w swojej szafie gładką, mało formalną sukienkę? Załóż do niej kolczyki opalizujące z kolekcji Wings of Freedom i sprawdź jak fenomenalnie odmieni się cały krój i wygląd Twojej zwykłej sukienki.

Pierwsza poważna biżuteria z motylkiem.

Praktycznie każda kobieta świetnie odnajduje się w świecie wyjątkowych świecidełek. Niektóre Panie wolą biżuterię subtelną, stonowaną, a niektóre wręcz przeciwnie, wyróżniającą się w tłumie, widoczną z daleka. Małe dziewczynki już od najmłodszych lat, podkradają biżuterię swoim mamom, wyobrażając sobie siebie, w niej, jako księżniczki. Ubierają długie kolczyki lub szykowne naszyjniki i marzą o posiadaniu własnej błyszczącej kolekcji. 

Biżuteria z motylkami może być rewelacyjnym pomysłem na pierwszą biżuterię każdej nastolatki. Opisana wyżej kolekcja jest zarazem subtelna, romantyczna, ale i wyrazista. 

Spraw idealny prezent, w postaci biżuterii z motylem na szesnaste urodziny swojej córki, wnuczki, przyjaciółki lub innej wyjątkowej kobiety. Podaruj jej biżuterię Wings of Freedom, aby powoli wkraczając w dorosłość, miała przy sobie coś co przyniesie jej pewność siebie, ale i pomoc w podejmowaniu odpowiednich decyzji życiowych. Motyl będzie idealnym motywem na pierwszą biżuterię dla każdej kobiety, ponieważ niesie za sobą element pewnej bajkowości, fantastyki, co pozwala na podtrzymywanie ciekawości świata i wiary w otaczający nas świat.

Biżuteria motyl – symbol łączącej przyjaźni.

Nigdy nie miałaś siostry, ale patrząc na swoją najlepszą przyjaciółkę, wyobrażasz sobie, że gdybyś ją miała, to była by ona właśnie taka jak Twoja przyjaciółka? Wszędzie razem chodzicie, wspólnie spędzacie czas, wspólnie opracowujecie projekty na studia, ale i wspólnie imprezujecie, po prostu jesteście nierozłączne. Ale czy kiedykolwiek zdołałaś powiedzieć swojej najlepszej przyjaciółce jak bliską w Twoim życiu, jest Ci osobą? Ile dla Ciebie znaczy i jak dobrze czujesz się w jej towarzystwie? Czasami ciężko to wszystko wyrazić za pomocą słów. Możesz tego dokonać za pośrednictwem prezentu, stanowiącego bransoletkę opalizującą z naszej najnowszej kolekcji biżuterii Wings of Freedom.

Możecie również wspólnie zaopatrzyć się w nasze opalizujące bransoletki, aby posiadać coś co już na zawsze scali waszą przyjaźń i w każdym momencie przypominać będzie o przyjaciółce, której może i nie ma przy Tobie aktualnie fizycznie, ale z pewnością wspiera Cię duchowo i mentalnie.  

Zalety biżuterii z motylkami. 

Istnieje kilka konkretnych powodów, dlaczego warto zdecydować się na naszą biżuterię z motylem. W pierwszej kolejności jest to jej niecodzienny wygląd, następnie najwyższa jakość użytych do jej produkcji, materiałów. Ponadto dzięki zastosowaniu materiału, jakim jest stal chirurgiczna, nasza biżuteria jest biżuterią dużo tańszą, niż inne produkty wyprodukowane z takich materiałów jak złoto i srebro, co czyni ją biżuterią dużo bardziej dostępną na każdą kieszeń. Stal chirurgiczna oprócz względów ekonomicznych jest także materiałem, który warto wybrać ze względu na jego właściwości. Materiał ten jest dużo bardziej wytrzymały, niż inne surowce, stosowane do wyrobu biżuterii, oferowanej przez inne salony jubilerskie. 

X ZAMKNIJ