Pierścionki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Pierścionki

Nasze pierścionki z tworzywa sztucznego dają szerokie możliwości tworzenia różnorodnych stylizacji, bez dużych nakładów finansowych. Dzięki nie wydawaniu zbyt dużej ilości pieniędzy, możemy pozwolić sobie na większą ilość różnych wzorów i modeli pierścionków sztucznej biżuterii. Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź, które pierścionki sztuczne najbardziej pasują do Twoich letnich boho stylówek.

Tanie pierścionki sztuczne alternatywa dla drogiej złotej lub srebrnej biżuterii.

Jeżeli posiadasz drogocenną biżuterię, którą zakładasz wyłącznie na specjalne okazje i szukasz dla niej alternatywy, aby nawet w ciągu zwykłego tygodnia nosić ekskluzywną i niecodzienną biżuterię, zapoznaj się z ofertą naszych pierścionków sztucznych. 

Wybierz pierścionki z tworzywa sztucznego na każdy dzień tygodnia, a drogocenne świecidełka zostaw na wielkie wyjścia.

Aby zadowolić każdego klienta, odwiedzającego nasz internetowy salon jubilerski, do oferty wprowadziliśmy kilka wzorów i modeli wyjątkowych pierścionków sztucznych, które idealnie pasują na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

W asortymencie posiadamy kolorowe pierścionki z tworzywa sztucznego, w formie koralików nawleczonych na silikonową żyłkę, a także regulowane pierścionki z motylkami w różnych kolorach, wykonane ze stali, czy przezroczyste sygnety z zatopionymi wewnątrz takimi elementami jak: truskawki, listki i kwiatki. Wszystkie nasze tanie pierścionki sztuczne śmiało łączyć można w fantastyczne zestawy. 

Problem z doborem rozmiaru pierścionka sztucznej biżuterii.

Dzięki modelom pierścionków sztucznych, w których regulować można rozmiar, wykluczyliśmy problem z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru do jego przyszłej użytkowniczki. Ponadto, dzięki temu, iż rozmiar można regulować, przyszła właścicielka pierścionków z tworzywa sztucznego może za każdym razem zmieniać lokalizację tego wyjątkowego wyrobu, przekładając go z palca środkowego na wskazujący lub na kciuk. 

Podobnie sprawa ma się z pierścionkami sztucznymi, których bazą jest silikonowa żyłka. Materiał ten jest na tyle elastyczny, iż zawsze pasować będzie na chociażby jeden palec u ręki.

Jeżeli jednak wybieramy pierścionek, przy którym kreator zamówienia poprosi nas o wybór odpowiedniego rozmiaru, nasza strona internetowa rozwiąże także ten problem. Wystarczy wejść w specjalną zakładkę “Tabela rozmiarów pierścionka” i tam sprawdzić odpowiadający nam rozmiar. Ponadto istnieją także specjalne aplikacje, do zainstalowania na naszych urządzeniach mobilnych, za pomocą których również jesteśmy w stanie błyskawicznie określić rozmiar pierścionka. 

Jeżeli jednak, pierścionki sztuczne, które klient zamówił na naszej stronie, są w nieodpowiednim rozmiarze, nasz sklep bez podania jakiejkolwiek przyczyny, przyjmie zwrot. Wystarczy, że zakupiony towar, zostanie zwrócony do sklepu, przed upływem czternastu dni. 

Pierścionki sztuczne i wyjątkowe zarazem

Jeżeli pracujesz w branży beauty, tworzysz fenomenalne manicure i udostępniasz swoje dzieła na profilach biznesowych, zachęcamy Cię do zaopatrzenia się w pierścionki, dzięki którym zdjęcia Twoich stylizacji paznokci wkroczą na wyższy poziom. Dłonie opatrzone eleganckimi pierścionkami z tworzywa sztucznego sprawią, że gotowy manicure jeszcze lepiej prezentować się będzie przed przyszłymi i dotychczasowymi klientkami. Sprawdź ofertę pierścionków i przekonaj się, iż warto zainwestować w swój wyjątkowy biznes. 

X ZAMKNIJ