Perełki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Perełki

Biżuteria z pereł to element stylizacji, który odnajduje się w każdej epoce. Biżuteria z perłami pasuje zarówno do vintage, jak i nowoczesnego looku. Biżuteria z pereł hodowanych odmieni każdą zwykłą kreację w szykowną i elegancką stylizację. Zapraszamy na zakupy wyjątkowej biżuterii z perłami do internetowego salonu jubilerskiego Coralove.

Czym różni się biżuteria z pereł hodowanych od biżuterii z pereł naturalnych?

Tym, co w pierwszej kolejności, odróżnia biżuterię z pereł naturalnych od biżuterii z pereł hodowanych jest z pewnością cena tych dwóch surowców. Perły naturalne są dużo droższe od pereł hodowlanych, ze względu na ich małą dostępność. Mała dostępność wynika z faktu, iż jeden perłopław wytwarza wyłącznie jedną drogocenną perłę. Ponadto proces wytwórczy perły może trwać nawet do czterech lat. 

Z uwagi na popyt, rozpoczęto hodowlę pereł, dzięki której to jeden perłopław może wytworzyć na raz nawet kilkanaście pereł, o różnych kształtach, a nawet kolorach. Proces ten, w odróżnieniu od fizjologicznego powstawania perły naturalnej, stymulowany i kontrolowany jest w całości przez człowieka. 

Dla laika w dziedzinie biżuterii z perłami naturalnymi i biżuterii z pereł hodowanych ciężko będzie na pierwszy rzut oka, rozróżnić, poprzez sam wygląd zewnętrzny, która perła jest którą. Aby tego dokonać, potrzebny byłby specjalistyczny sprzęt lub prawdziwy znawca. W ten sposób biżuteria z pereł hodowanych oraz biżuteria z pereł sztucznych stała się alternatywą dla drogocennej biżuterii z perłami naturalnymi. 

Biżuteria z perłami kiedyś, a dziś. 

Bezdyskusyjnie biżuteria z perłami to synonim elegancji, szykowności i wyrafinowanego stylu. Jest już tak od kilkudziesięciu lat. Ale nietrudno też zauważyć, iż biżuteria z pereł na przestrzeni lat ewoluuje, zmieniając całkowicie swoje oblicza. 

Kiedyś spotkać się można było wyłącznie z biżuterią z pereł, w formie eleganckiego naszyjnika lub pojedynczej perły na subtelnym złotym łańcuszku. Dzisiaj w ofercie salonów jubilerskich możemy zapoznać się z bogatą, nowoczesną ofertą biżuterii z pereł hodowanych w różnych formach i różnych stylach. Perły łączy się na przykład z kamieniami szlachetnymi, elementami ze złota lub srebra, czy chociażby tak jak w naszej ofercie z literkami i znakami, wykonanymi ze stali chirurgicznej, w kolorze złota. 

Coralove oferuje biżuterię z pereł hodowanych, w formie subtelnych bransoletek i naszyjników, na których według życzeń klienta, zamieszczane są odpowiednie pierwsze litery imienia lub inicjały lub całe imiona w formie literek, wykonanych ze stali chirurgicznej, w kolorze prawdziwego złota. Posiadamy również ofertę biżuterii z pereł sztucznych, w postaci ciekawych modeli: kolczyków, naszyjników, breloków, bransoletek, pierścionków, broszek, ale i opasek, spinek i gumek do włosów. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich najnowszych wzorów i modeli z kategorii biżuterii z pereł hodowanych oraz biżuterii z pereł sztucznych.

Biżuteria z perłami odpowiedni prezent dla każdej panny młodej. 

Coralove to internetowy salon jubilerski oferujący najpiękniejszą, ponadczasową biżuterię z perłami. Ten rodzaj biżuterii idealnie sprawdzi się dla każdej panny młodej. 

Jesteście przyjaciółkami, przyszłej panny młodej i organizujecie dla niej niezapomniany wieczór panieński? Zależy wam na szczególnym upominku, który już na zawsze stanie się najważniejszym talizmanem świadczącym o waszej pięknej przyjaźni? Trafiłyście we właściwe miejsce, w którym dobierzemy dla waszej przyjaciółki fantastyczną biżuterię z pereł hodowanych, która już zawsze będzie przypominała jej o tym wyjątkowym wieczorze, spędzonym wspólnie z wami oraz towarzyszyć jej będzie jako niecodzienna ozdoba w dniu jej wymarzonego ślubu. 

A może to Ty, jesteś panną młodą, poszukującą wyjątkowej biżuterii z perłami, dopasowującej się w Twoją wymarzoną stylizację ślubną? Zapraszamy Cię do przyjrzenia się naszej niezwykłej ofercie biżuterii z pereł hodowanych, która sprawi, że wszyscy oniemieją na Twój widok.

Personalizowana biżuteria z perłami.

Od niedawna w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość zamówienia personalizowanej biżuterii z perłami. W sprzedaży posiadamy interesujące wzory bransoletek oraz naszyjników. Nasi klienci mają możliwość zamówienia biżuterii z pereł hodowanych, w postaci bransoletek i naszyjników, na które oprócz perełek, nawleczone zostały także pojedyncze litery, symbolizujące pierwszą literę imienia lub inicjały. W ofercie posiadamy również naszyjnik z możliwością zamieszczenia całego imienia. Wszystkie dodatkowe elementy, w postaci znaków specjalnych lub liter, wykonane zostały z wysokiej jakości stali chirurgicznej, która nie czarnieje oraz nie uczula, w czasie użytkowania poszczególnych elementów. Nasze produkty są niezwykle bezpieczne, ze względu na posiadane właściwości hipoalergiczne. Użytkować je mogą nawet osoby z problemami skórnymi.

Biżuteria z pereł to świetny pomysł na prezent dla każdej wyjątkowej kobiety. Poprzez umieszczenie w bransoletce lub naszyjniku elementów, w postaci liter, stworzymy niezwykłą pamiątkę, która zawsze przypominać będzie, jej użytkowniczce, o osobie, która wręczyła jej tak wspaniały prezent.

Symbolika biżuterii z perłami.

Z pewnością biżuteria z perłami, wyróżnia się na tle innych modeli i wzorów biżuterii. Ale czy oprócz jej wyjątkowego wyglądu, doszukiwać się można w niej jakiegoś szczególnego znaczenia? Czy biżuteria z pereł może nam przynieść na przykład szczęście i powodzenie, tak jak to bywa w przypadku niektórych kamieni szlachetnych? 

W zależności od wyznania, perłą przypisuje się różnoraką symbolikę. Wyznawcy Świętej Księgi Koranu, a mianowicie muzułmanie, wierzą iż perła to symbol doskonałości, natomiast chrześcijanie oraz hindusi wierzą, że perła to czystość i delikatność. Dla wielu biżuteria z perłami może także symbolizować piękną, prawdziwą miłość oraz wierność. 

Wszystkie znaczenia symboliki perły, łączą się jednak ze sobą, tworząc spójną całość i ukazując nam zawsze perłę, jako najwspanialszy i drogocenny klejnot. 

X ZAMKNIJ