Bransoletki

Wyświetlanie 1–48 z 642 wyników

Bransoletki – Coralove

Bransoletki ze stali chirurgicznej zrewolucjonizowały rynki biżuteryjne, wkraczając z impetem w świat najnowszych trendów i stylizacji. Bransoletki ze stali chirurgicznej ze względu na swoje unikatowe właściwości, takie jak trwałość i cena, wybierane są coraz częściej zamiast drogiej złotej i srebrnej biżuterii. W Coralove oferujemy naszym klientkom najmodniejsze modele bransoletek ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym i zlotym.

Bransoletki ze stali chirurgicznej – jak dbać, aby służyły nam przez lata?

Choć bransoletki ze stali chirurgicznej cechują się niezwykłą trwałością i odpornością na różne czynniki zewnętrzne to musimy jednak wiedzieć, że jak każda inna rzecz, tak i te przedmioty można zniszczyć poprzez ich nieprawidłowe użytkowanie lub chociażby przechowywanie. Aby bransoletki ze stali chirurgicznej damskie służyły nam przez dłuższy czas, powinniśmy zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami ich eksploatowania. 

W pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na sposób przechowywania, posiadanych przez nas bransoletek ze stali chirurgicznej.  Często bywa tak, iż cała nasza biżuteria, przechowywana jest w jednym pudełku lub szufladzie, przez co po jakimś czasie nasze bransoletki ze stali chirurgicznej  plączą się ze sobą, co może powodować na przykład zerwanie, podczas próby ich rozplątywania. Aby uniknąć takiego problemu, warto zakupić specjalny kuferek lub mini gablotkę, dzięki którym w naszej biżuterii zapanuje ład i porządek, a dodatkowo nie będziemy musieli obawiać się o niechciane uszkodzenia. Takie specjalne organizery, dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce “dodatki”.

Ponadto chociaż bransoletki ze stali chirurgicznej odporne są na wszelkie czynniki zewnętrzne oraz podczas kontaktu z wodą nie czarnieją i tak powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, aby jak najczęściej unikać ich kontaktu, na przykład z wodą chlorowaną lub morską. Ponadto podczas spryskiwania, naszego ciała, ulubionymi perfumami, starajmy się nie kierować rozpylacza bezpośrednio na biżuterię.

Do czyszczenia bransoletek ze stali chirurgicznej złotych oraz bransoletek ze stali chirurgicznej srebrnych nie musimy stosować specjalistycznych preparatów, tak jak w przypadku całej biżuterii, wykonanej ze złota lub srebra. Wystarczy, że raz na jakiś czas, przetrzemy nasze bransoletki ze stali chirurgicznej wilgotną szmatką, za pomocą której z łatwością usuniemy wszelkie zabrudzenia, na przykład z kurzu. 

Kilka powyższych rad sprawi, że nawet przez kilka sezonów, będziesz mogła cieszyć się swoim wyjątkowymi bransoletkami ze stali chirurgicznej.

Niecodzienne modele bransoletek ze stali chirurgicznej.

Coralove już od lat, oferuje swoim wyjątkowym klientkom, najwyższej jakości biżuterię ze stali chirurgicznej, która idealnie sprawdza się jako uzupełnienie codziennego stroju do pracy, na spotkanie ze znajomymi czy jako uzupełnienie kreacji, na wielkie wyjścia, takich jak: śluby inne uroczystości rodzinne, ale i na oficjalne gale czy inne wydarzenia kulturalne. 

Dlatego też w naszym asortymencie, zapoznać się można z modelami bransoletek ze stali chirurgicznej złotych oraz bransoletek ze stali chirurgicznej srebrnych, które oprócz zwykłej bazy, posiadają także fascynujące elementy wiszące.

Dzięki fenomenalnym wzorom wszystkich bransoletek ze stali chirurgicznej otrzymujemy produkty, które możemy wręczyć bliskiej osobie na każdą okazję, ale i na szczęście czy w podziękowaniu za jakiś wyjątkowy czyn na naszą rzecz. 

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ posiadamy bransoletki ze stali chirurgicznej zarówno na nadgarstek, jak i na kostkę. Nasze wzory to najmodniejsze modele, które odnajdują się w dzisiejszych trendach. Oferujemy bransoletki ze stali chirurgicznej srebrne, a także bransoletki ze stali chirurgicznej złote, w całości wykonane z minimalistycznych i kolorowych koralików. W ofercie posiadamy także bransoletki sztywne i na sznureczku.

Spora kolekcja bransoletek ze stali chirurgicznej, dzięki rewelacyjnej cenie produktu.

Stal chirurgiczna 316L posiada wiele rewelacyjnych zalet, ale z pewnością jedną z najlepszych jest cena. W dość przystępnych cenach, możemy otrzymać wysoko jakościowe produkty, które posłużą nam nawet przez kilka lat. Niska cena, w porównaniu do cen za wyroby, wykonane ze złota lub srebra, sprawia, iż możemy pozwolić sobie na dużo większą kolekcję bransoletek ze stali chirurgicznej niż na przykład ze złota, czy z platyny. 

Ponadto, biżuteria to także, taki element garderoby, który niestety często ulega zagubieniu. Dzięki postawieniu na bransoletki ze stali chirurgicznej, podczas jej zgubienia, nasz majątek nie utraci aż tak bardzo, jak w przypadku drogocennej biżuterii, wykonanej na przykład ze srebra. 

Bransoletki ze stali chirurgicznej ze znakiem nieskończoności. 

Bransoletki ze stali chirurgicznej ze znakiem nieskończoności to hit już kilku sezonów. Świetnie sprawdzają się jako symbol wyjątkowej miłości, ale i przyjaźni. Symbol nieskończoności, jak sama nazwa mówi, oznacza coś trwałego, coś co nie ma końca, co trwać będzie na wieki. Ofiarując komuś taką biżuterię, oświadczamy, iż łącząca nas relacja jest dla nas wyjątkowa, nierozerwalna i najważniejsza. 

Każda oddana przyjaźni dziewczyna, powinna posiadać jedną z najmodniejszych modeli bransoletek. Przyjaciółki mogą się obdarowywać nimi wzajemnie lub wręczać je sobie z takich okazji jak na przykład: dzień przyjaźni czy urodziny. 

Bransoletki ze stali chirurgicznej  ze znakiem nieskończoności to także fantastyczny pomysł na pamiątki po niezapomnianym wieczorze panieńskim lub, aby podziękować swoim koleżankom, że jako druhny, towarzyszyły Ci w drodze do ołtarza. 

Oprócz symbolu nieskończoności, nasze bransoletki ze stali chirurgicznej zakupić można u nas także z takimi elementami jak: literki, serduszka, symbol linii życia, krzyżyki, motyle, puzzle, łapacze snów, gwiazdki czy drzewka szczęścia. Dzięki różnorodności symboli, możemy dopasowywać bransoletkę  do każdej okazji oraz do każdej przyszłej ich użytkowniczki. 

Wyjątkowy zestaw biżuterii.

Nasz asortyment jest na tyle różnorodny, iż pozwala naszym klientom dobierać poszczególne elementy biżuterii, tworząc z nich fantastyczne i przykuwające uwagę zestawy. W całość możemy łączyć ze sobą: bransoletki, naszyjniki, broszki, pierścionki, kolczyki, ale i nawet rewelacyjne ozdoby do włosów. W zależności od tego, jakiego looku potrzebujemy w danym momencie, możemy nosić wszystkie elementy na raz lub osobno, jako odrębne od siebie elementy.

Przekonaj się, że w Coralove znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby błyszczeć. 

X ZAMKNIJ